Nowe miejsce - ten sam adres

Drodzy Klienci.

Miło nam poinformować, że przenieśliśmy się do nowego, większego magazynu. Adres pozostaje bez zmian (ul. Nyska 61A).

Dokładną lokalizację zaznaczyliśmy poniżej. Serdecznie zapraszamy.

Wygłuszenie sprzętu AGD - pianki i maty akustyczne

Wygłuszenie sprzętu AGD - pianki i maty akustyczne

 

  Maty wygłuszające i pianki akustyczne oprócz ograniczenia poziomu hałasu w pomieszczeniach czy samochodach są stosowane również do wyciszenia sprzętu AGD. Montując maty i pianki akustyczne możemy wygłuszyć sprzęt w zabudowie kuchennej taki jak: lodówki, zmywarki, pralki, okapy.

  Maty wygłuszające są materiałem dźwiękochłonnym, który tłumi drgania i wibracje. Natomiast pianki akustyczne doskonale pochłaniają dźwięki średnich i wysokich częstotliwości. Najlepsze efekty uzyskamy łącząc te dwa materiały ze sobą.

Aby wygłuszyć sprzęt AGD w zabudowie kuchennej trzeba wykleić wnętrze szafki w której będzie znajdowała się lodówka czy zmywarka. Materiałem, który doskonale się do tego nadaje jest mata wygłuszająca Flex.

czytaj całość »
Pianki akustyczne – skuteczne wygłuszenie

Pianki akustyczne – skuteczne wygłuszenie

Wygłuszanie pomieszczeń nie jest wyłącznie domeną akustyków w miejscach przeznaczonych do nagrywania dźwięku. To także rozwiązanie stosowane w przypadku aut, sal tanecznych, gimnastycznych, konferencyjnych czy miejsc, w których istotne jest obniżenie poziomu hałasu w celu poprawy komfortu pracy lub użytkowania pomieszczenia.

Nowoczesne materiały wygłuszające są skutecznym, lekkim i łatwym w montażu materiałem, o wysokich właściwościach izolacyjnych. Nowoczesna pianka akustyczna dzięki swoim właściwościom dźwiękochłonnym pozwala na ograniczenie poziomu hałasu.

W zależności od potrzeb i możliwości montażowych, stosowane są pianki o różnej fakturze, grubości i kształcie.

 

Panele akustyczne Sześciokąt

czytaj całość »
Pianki akustyczne Samoprzylepne - właściwości i zastosowanie

Pianki akustyczne Samoprzylepne - właściwości i zastosowanie

     Pianki samoprzylepne dzięki swoim właściwością akustycznym doskonale sprawdzają się jako materiał wygłuszający: pomieszczenia,  samochody, maszyny i urządzenia.

Pianki akustyczne samoprzylepne wykonane z pianki poliuretanowej o otwartej strukturze komórkowej w kolorze szarym (grafit).

Pianki samoprzylepne to gładkie maty wygłuszające, które doskonale rozpraszają i pochłaniają fale dźwiękowe.

Pianki samoprzylepne

czytaj całość »
Skuteczne wygłuszanie ścian i sufitów – pianki akustyczne wysokiej gęstości

Skuteczne wygłuszanie ścian i sufitów – pianki akustyczne wysokiej gęstości

  Pianki akustyczne wysokiej gęstości są materiałem dźwiękochłonnym, którego zadaniem jest zapewnienie skutecznej izolacji akustycznej ścian i sufitów.

W przypadku wygłuszenia ściany lub sufitu możemy zaproponować piankę akustyczną o gęstości 140 kg/m3, która ogranicza poziom hałasu przenikający do wnętrza pomieszczenia oraz z niego wychodzący. 

Piankę możemy zamontować do ściany lub sufitu za pomocą kleju montażowego. Najlepsze są kleje posiadające tak zwany chwyt natychmiastowy, gdyż zapewniają doskonałą przyczepność w kilka sekund bez dodatkowe podpierania.  

Skuteczne wygłuszanie ściany i sufitu wymaga prawidłowego dobranie grubości pianki akustycznej oraz wykonanie szczelnej izolacji na całej powierzchni.

Pianki akustyczne

czytaj całość »
Piramidki akustyczne - efektowny sposób na wygłuszenie pomieszczeń

Piramidki akustyczne - efektowny sposób na wygłuszenie pomieszczeń

 

Piramidki akustyczne zamontowane w pomieszczeniu rozpraszają i pochłaniają dźwięki. Oprócz tego stanowią one efektowne uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Doskonale nadają się do pomieszczeń w których chcemy poprawić jakość dźwięku czy zmniejszyć pogłos. 

Piramidki akustyczne są stosowane w studiach nagrań, pokojach odsłuchowych czy pomieszczeniach zaadoptowanych na potrzeby kina domowego. Z powodzeniem możemy je również montować na ścianach i sufitach lokali mieszkalnych. Piramidki akustyczne sprawdzą się także przy wygłuszaniu: pubów, kawiarni czy restauracji. 

Piramidki akustyczne 8 cm   Piramidki akustyczne 8 cm

czytaj całość »
Maty wygłuszające do samochodu – Przyjemność z jazdy

Maty wygłuszające do samochodu – Przyjemność z jazdy

   Nie ma znaczenie czy korzystamy z samochodu dojeżdżając do pracy czy też jesteśmy kierowcą zawodowym ważne jest, aby auto którym jeździmy było dobrze wygłuszone. Hałas, który dociera do wnętrza kabiny podczas jazdy powoduje, że korzystanie z samochodu staje się coraz bardziej uciążliwe. Ma to znaczenie zarówno w długich trasach jak i na co dzień, kiedy to stojąc w korku jesteśmy narażeni na nieprzyjemny hałas.

 

czytaj całość »
Panele Akustyczne Sześciokąt

Panele akustyczne wykonane są ze wysokiej jakości pianki poliuretanowej, którą dzięki otwartej strukturze komórkowej pochłania fale dźwiękowe.

Panele dzięki swoim właściwościom akustycznym są stosowane do wygłuszania:
- lokali mieszkalnych
- powierzchni biurowych
- domowych studiów nagrań

 

czytaj całość »
PIANKI WYGŁUSZAJĄCE GŁADKIE YouTube

PIANKI AKUSTYCZNE GŁADKIE

Link do prezentacji produktu  –   https://www.youtube.com/watch?v=VyIy654gf2I

Pianka akustyczna gładka 3 cm

 

Pianki gładkie to maty wygłuszające wykonane z wysokiej jakości elastycznej pianki poliuretanowej w kolorze szarym (grafit). Pianki dostępne są w wersji samoprzylepnej oraz bez kleju. W standardowej ofercie posiadamy maty wygłuszające o grubości od 1 do 3 cm. Na specjalne zamówienie możemy wykonać maty o grubości od 1 do 10 cm.

Produkowane przez nas pianki mogą być również niepalne. Wówczas do każdego zamówienia tego typu pianki wystawiany jest atest potwierdzający jej właściwości …. więcej

czytaj całość »
Pianka akustyczna Fala (Gruzełki)

Pianka akustyczna Fala (Gruzełki) - poniżej link do krótkiej prezentacji produktu.

https://www.youtube.com/watch?v=AkznkuSxArc

 

Pianka akustyczna profilowana Fala

Pianka akustyczna typu FALA to mata profilowana wykonana z pianki poliuretanowej w kolorze szarym (tzw. Gruzełki). Maty profilowane charakteryzują się wysokim współczynnikiem pochłaniania fal akustycznych i hałasu dlatego stosowane są np.  do wygłuszania studiów nagrań... więcej

 

Pozdrawiamy

SOUND SOLUTIONS

Kontakt: sklep@soundsolutions.pl lub 534 983 618

 

 

 

czytaj całość »
MATY WYGŁUSZAJĄCE

W naszej ofercie profesjonalne maty wygłuszające firmy BOLL. Maty można wykorzystać do wygłuszania samochodów osobowych i dostawczych, urządzeń i maszyn. Dzięki zastosowaniu mat wygłuszających poprawia się jakość wytłumienia oraz komfort użytkowania.

Poniżej krótka charakterystyka oferowanych produktów oraz link do prezentacji:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=-B6BQZs9Tto

czytaj całość »
OPINIE i KOMENTARZE O NAS

Nasze konto na portalu Allegro jest zakwalifikowane do programu Standard Allegro. Oznacza to, że Kupujący docenili wzorową jakość obsługi Klienta i nasz profesjonalizm. 

 

Standard Allegro

Produkty firmy SOUND SOLUTIONS takie jak: pianka akustyczna, maty wygłuszające, piramidki akustyczne, panele akustyczne można kupić korzystając z portalu Allegro, sklepu internetowego lub składając zamówienie mailowo lub telefonicznie. 

Pozdrawiamy

SOUND SOLUTIONS

tel. 534 983 618

 

czytaj całość »
PANELE AKUSTYCZNE Sześciokąt i Kwadrat

           Panele akustyczne wykonane są z specjalistycznej pianki poliuretanowej dzięki czemu mogą one być stosowane do wygłuszania pomieszczeń. Oprócz właściwości akustycznych pełnią one również funkcję dekoracyjną w mieszkaniu czy biurze.  Za pomocą naszych paneli akustycznych mogą Państwo wygłuszyć np. sufity czy ściany różnego rodzaju pomieszczeń.

Panele akustyczne Sześciokąty

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl